EXBV4V474JV stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More EXBV4V474JV PANASONIC
0402X2
6783 in stock
More EXBV4V474JV
0402X2
5000 in stock
More EXB-V4V474JV PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-V4V474JV MATSUSHITA
RES ARRAY 470K OHM 5% 2 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
25000 in stock