EXB28V513JX stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More EXB28V513JX PASONIC
30000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More EXB28V513JX PASONIC
30000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More EXB28V513JX PASONIC
3165 in stock
More EXB28V513JX PSI
20000 in stock
More EXB-28V513JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB28V513JX PANA
220000 in stock
More EXB-28V513JX MATSUSHITA
RES ARRAY 51K OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
8110 in stock