EXB28V224JX stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More EXB28V224JX PANASONIC
SMD
13577 in stock
More EXB28V224JX
10000 in stock
More EXB-28V224JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-28V224JX MATSUSHITA
RES ARRAY 220K OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
20000 in stock
More EXB28V224JX PANASONIC
6700 in stock