EXB-28V362JX stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More EXB-28V362JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-28V362JX MATSUSHITA
RES ARRAY 3.6K OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
9450 in stock