DSU0603C2R2BN stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More DSU0603C2R2BN
Alpha3 Manufacturing
2850000 in stock
More DSU0603C2R2BN
0603 NPO 2.2PF 50V+/-0.1% T/R
20 in stock
More DSU0603C2R2BN DUB
28000 in stock
More DSU0603C2R2BN
12000 in stock