D30VTA160 3 Phase Bridge Diode(1600V 30A) stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More D30VTA160 SHINDENGEN
OEM EXCESS
282 in stock
More D30VTA160 SHINDENGEN
51 in stock
More D30VTA160 SHINDENGEN
60 in stock
More D30VTA160
55 in stock
More D30VTA160 SHINDENGEN
55 in stock