D225K1K0 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More D225K1K0 225W 1000 OHMS VIT ADJ 10
Ohmite
51 in stock
More D225K1K0 OHMITE
54 in stock
More D225K1K0 OHMITE
RESISTOR POWER ADJ 1.0K OHM 225W
27 in stock