CX28342-11 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CX28342-11 MINDSPEED
1511 in stock
More CX28342-11 MNDSPEED
32 in stock
More CX28342-11 MNDSPEED
MNDSPEED - CX28342-11
240 in stock
More CX28342-11
432 in stock
More CX28342-11 CONEXANT
QFP
11 in stock
More CX28342-11
MNDSPEED
6400 in stock
More CX28342-11 MINDSPEED
82 in stock
More CX28342-11 CONEXANT
new&original,QFP
50 in stock
More CX28342-11 MNDSPEED
in stock
2000 in stock