CSA20.48MXZ040 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More CSA2048MXZ040 MUR
498 in stock
More CSA20.48MXZ040 MURATA
CRYSTAL ;QUARTZ, 20.48 MHZ ;
3670 in stock
More CSA20.48MXZ040 MURATA
CRYSTAL QUARTZ 20.48 MHZ
53 in stock
More CSA20.48MXZ040 MURATA
3000 in stock
Similar Parts of CSA20.48MXZ040
CSA2048MXZ040TF01
10 suppliers
30968 in stock
CSA2.0M
2 suppliers
10200 in stock