CRCW08055231FRT1 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CRCW08055231FRT1 DALE
5K PC REEL MIN
5000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More CRCW08055231FRT1 VISHAY
4925 in stock
More CRCW08055231FRT1 DALE
2848 in stock
More CRCW0805-5231FRT1 DALE/VIS
5.23K OHM,1/8W,1%,0805
2000 in stock
More CRCW0805-5231FRT1 DALE
RES SMT 5.23K 1% 0805 5K/RL
5000 in stock
More CRCW0805-5231FRT1 VISHAY
16041 in stock
More CRCW08055231FRT1 VISHAY INTERTECHNOLOGY INCORPO
51748 in stock
More CRCW08055231FRT1 VISHAY
VIS,CAPACITOR
2843 in stock
More CRCW0805-5231FRT1 VIS
T R
7395 in stock
More CRCW08055231FRT1 VISHAY
11861 in stock