CPRO33-80.000 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More CPRO33-80.000
HCMOS Clock Oscillators 80MHz
50 in stock
More CPRO33-80.000 CRYSTEK CORPORATION
Original,Module Adapter. SMA M to F
56881 in stock
new and original
73590 in stock