CM3225470JLB stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More CM3225470JLB ABB
3768 in stock
More CM3225470JLB ABC TAIWAN ELECTRONICS CORP
85490 in stock
L WW (G) 47uH 1210 5%(J) 60mA Rdc=7ohm T=2.2mm CM3225470JLB
85478 in stock