CL31C430JBNC stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More CL31C430JBNC SAM
SAM - CL31C430JBNC
20495 in stock
More CL31C430JBNC SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip Capacitor 1206 C0G 43 pF ??5% 50V Standard 7"
24000 in stock
More CL31C430JBNC SAMS
4000 in stock