CL21C050CBNC stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More CL21C050CBNC SAMSUNG
CAP,0805SMD,CERM,NPO,50V,+/-0.25pF,5.0pF
3607 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More CL21C050CBNC SAMSUNG ELECTRONICS INC
SAM,CERAMIC CHIP CAPACITORS
210247 in stock
More CL21C050CBNC SAMSUNG
CAP CER 0805 5PF 5% 50V
13560 in stock
More CL21C050CBNC SAMSUNG
STOCK
3000 in stock
More CL21C050CBNC SAMS
32000 in stock
More CL21C050CBNC SAMSUN
5460 in stock
More CL21C050CBNC
1000 in stock
More CL21C050CBNC SAMSUNG
16000 in stock
More CL21C050CBNC SAMSUNG
IN STOCK
4000 in stock