CL21B102KBNC 1nF-0805-50V-10% stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More CL21B102KBNC
424 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More CL21B102KBNC
3000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 714-276-1346
More CL21B102KBNC SAMS
51 in stock
More CL21B102KBNC SAMSUNG
stock
3000 in stock
More CL21B102KBNC SAM
CMC
9633 in stock
More CL21B102KBNC SAMAUNG
NEW&ORIGINAL
120 in stock
More CL21B102KBNC SAMSUNG
3000 in stock
More CL21B102KBNC SAM
STOCK
787 in stock
More CL21B102KBNC SAMSUNG
8000 in stock
More CL21B102KBNC SAMSUNG
IN STK-4K/TR
16000 in stock
Similar Parts of CL21B102KBNC
CL21B102KBNCA
20 suppliers
365310 in stock
CL21B102KBNCB37941K
4 suppliers
22388 in stock