CFULA455KB4Y-B0 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CFULA455KB4YB0
1600 in stock
More CFULA455KB4Y-B0
Through Hole Suppression Filte
50 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MUR
11+,2-5 DAYS
1600 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MUR
455KHZ 1.5K OHM LEADED CERAMIC
2600 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MURATA
32000 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MURATA
600 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MURATA
15000 in stock
More CFULA455KB4YB0 MURATA
15000 in stock