CETGLG16.384MHZ stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More CETGLG16.384MHz TAITIEN
NEW&ORIGINAL
17 in stock
More CETGLG-16.384MHZ TAI-TIE
XTAL KOSC 16.384MHz 50PPM SMT
16 in stock
More CETGLG-16.384MHZ TAI-TIEN
16 in stock