CDBCB455KCLX36-R0 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More CDBCB455KCLX36-R0 KOA
45000 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA/INCOMING
500 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA
0.455 MHZ, CERAMIC BPF
30000 in stock