CD4000CN stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More CD4000CN NSC
IC
400 in stock
More CD4000CN NSC
IN STOCK
20 in stock
More CD4000CN TIOL SEMICONDUCTOR
NSC,DUAL LOGIC GATE
127 in stock
More CD4000CN NSC
DIP14
68 in stock
More CD4000CN NSC
300 in stock
More CD4000CN NSC
IC
13 in stock
More CD4000CN NSC
LOGIC GATE,DUAL 3-INPUT NOR,CMOS,DIP,14PIN,PLASTIC
100.00 in stock