CD1408-R1800 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More CD1408-R1800 BOURNS
740 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
18000 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
Diode Switching 800V 1A 2-Pin SOD-87 T/R
99000 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
RoHs Compliant
99000 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
STK Germany ready to ship
99 in stock
Similar Parts of CD1408-R1800
CD14093BE
2 suppliers
4137 in stock
CD140A
2 suppliers
5150 in stock
CD140D
3 suppliers
30 in stock