CC1-8R2-JB stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More CC1-8R2-JB RCD
CC1 8.2 OHM 5% MARKED 10%
30 in stock
More CC1-8R2-JB RCD
27 in stock
Similar Parts of CC1-8R2-JB
CC1-8R2-JBQ
2 suppliers
1740 in stock