CB018D0102JBA stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More CB018D0102JBA AVX
3900 in stock
More CB018D0102JBA AVX
1000PF 50VDC 5% PPS SMD
7800 in stock
More CB018D0102JBA AVX
OEM 2-5 DAYS
19503 in stock