CAF13SL102K50AT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More CAF13SL102K50AT
58 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More CAF13SL102K50AT KYOCERA
72000 in stock
More CAF13SL102K50AT KYOCERA
1000PF NPO SL 50V 10% 4-L 0612
11,000 in stock
More CAF13SL102K50AT KYOCERA
7200 in stock
More CAF13SL102K50AT KYOCER
6800 in stock