CAF13CG151K50AT stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More CAF13CG151K50AT
632 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More CAF13CG151K50AT 150PF NPO 50V 10 0612 4-L
150PF NPO 50V 10% 0612 4-L
635,000 in stock
More CAF13CG151K50AT AVX CORPORATION
CNET, SM,150pF,50V,10%,NPO,4C
160000 in stock
More CAF13CG151K50AT KYOCERA
2000 in stock
More CAF13CG151K50AT KYOCERA
16000 in stock
More CAF13CG151K50AT KYOCER
Array
12000 in stock
More CAF13CG151K50AT KYOCER
1900 in stock