C1206C331J1GACTU stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More C1206C331J1GACTU KEMET
KEMET - C1206C331J1GACTU
66000 in stock
More C1206C331J1GACTU KEM
10000 in stock
More C1206C331J1GACTU KEMET CORPORATION
1803 in stock
More C1206C331J1GACTU KEMET
494 in stock
More C1206C331J1GACTU
200000 in stock
More C1206C331J1GACTU
KEMET
More C1206C331J1GACTU KEM
330PF 100V 5% 1206
20000 in stock
More C1206C331J1GACTU KEMET
Stock,CAP CER 330PF 5% 100V C0G 1206
3800 in stock
More C1206C331J1GACTU KEMET
SMD
61000 in stock
More C1206C331J1GACTU KEMET
40000 in stock