C1206C152J2GAC stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More C1206C152J2GAC KEMET ELECTRONICS
CAPACITOR 1.5nF 5% 1206 200V C
5021 in stock
More C1206C152J2GAC KEMET
259968 in stock
More C1206C152J2GAC KEMET
7500 in stock
More C1206C152J2GAC
KEMET
347300 in stock
More C1206C152J2GAC KEMET
28000 in stock
More C1206C152J2GAC KEMET
954 in stock
More C1206C152J2GAC KEMET
80000 in stock
More C1206C152J2GAC KEMET
NEW IN-STOCK
2500 in stock
Similar Parts of C1206C152J2GAC
C1206C152J2GAC7800
6 suppliers
44795 in stock