C0805C471K2RACTU stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More C0805C471K2RACTU
KEMET ELECTRONICS
4000 in stock
More C0805C471K2RACTU KEM
10000 in stock
More C0805C471K2RACTU KEM
470PF 200V 10% 0805
4000 in stock