C0805C470F5GAC SKB,CAP,47PF,1%,C0805C470F5GAC stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More C0805C470F5GAC KEMET ELECTRONICS CORP
Stock
4000 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
Stock
300 in stock
More C0805C470F5GAC KEMET
494 in stock
More C0805C470F5GAC KEMET
5000 in stock
More C0805C470F5GAC KEMET
20000 in stock
More C0805C470F5GAC KEMET
1137 in stock
More C0805C470F5GAC KEMET
CAP -FXD 47PF +-1% 50 V CER C0G
3527 in stock
Similar Parts of C0805C470F5GAC
C0805C470F5GAC7800
5 suppliers
22736 in stock
C0805C470F5GACC7120
3 suppliers
32317 in stock
C0805C470F5GACC7170
3 suppliers
32317 in stock
C0805C470F5GACC7800
32317 in stock
C0805C470F5GACTU
5 suppliers
270748 in stock