C0805C271J5GACTU Capacitor, 50volts 270pF C0G 5% stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More C0805C271J5GACTU KEMET
400 in stock
More C0805C271J5GACTU KEME
IN STOCK
4000 in stock
More C0805C271J5GACTU KEMET
2497 in stock
More C0805C271J5GACTU KEMET
1895 in stock
More C0805C271J5GACTU
IN STOCK
51 in stock
More C0805C271J5GACTU
1500 in stock
More C0805C271J5GACTU KEM
10000 in stock
More C0805C271J5GACTU KEMET CORPORATION
8000 in stock
More C0805C271J5GACTU KEMET
510 in stock
More C0805C271J5GACTU
200000 in stock