C0805C185K9PACTU stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More C0805C185K9PACTU KEMET
234968 in stock
More C0805C185K9PACTU
200000 in stock
More C0805C185K9PACTU
KEMET
717700 in stock
More C0805C185K9PACTU KEMET
new and original
24285 in stock
More C0805C185K9PACTU KEMET
SMD
61000 in stock
More C0805C185K9PACTU KEMET
34000 in stock
More C0805C185K9PACTU KEMET
80000 in stock
More C0805C185K9PACTU KEMET
CAP CERAMIC 1.8UF 6.3V X5R 0805
2500 in stock
More C0805C185K9PACTU KEMET
200000 in stock