C0805C150J1GACTM stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More C0805C150J1GACTM KEM
ROHS-00 15pF 50V NPO 10%
3600 in stock