C0603C470D5GACTU stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More C0603C470D5GACTU
KEMET
28300 in stock
More C0603C470D5GACTU KEMET
A:CAP:CER:0603:COG 47PF +/-0.50PF 50V
3445 in stock
More C0603C470D5GACTU KEMET
SMD
61000 in stock
More C0603C470D5GACTU KEMET
13000 in stock