C0603C221K1RACTU CAP,220PF,X7R,100V,10%,0603 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More C0603C221K1RACTU KEMET
220PF 100V 10%
2585 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More C0603C221K1RACTU
3100 in stock
More C0603C221K1RACTU KEM
10000 in stock
More C0603C221K1RACTU KEM
220PF 100V 10% 0603
20000 in stock
More C0603C221K1RAC TU KEMET
50000 in stock
More C0603C221K1RACTU KEMET
6927 in stock