BZY97C150C Zener diode 5% 150V 1,5W stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More BZY97C150C SGS
SOD-22/TR,Zener diode 5% 150V 1,5W
91 in stock
More BZY97C150C SGS
Zener diode 5% 150V 1,5W
800 in stock