BZY85C8V2 Zener Diode 5% 8,2V 0,4W stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More BZY85C8V2 TELEFUNKEN
DO-7,Zener Diode 5% 8,2V 0,4W
88 in stock
More BZY85C8V2 NXP
2776 in stock
More BZY85C8V2 ITT
leaded
24 in stock
More BZY85C8V2 ITT
30 in stock
More BZY85C8V2 ITT
vpe:bulk
27 in stock
More BZY85C8V2
366 in stock
More BZY85C8V2 TFK
BZY85
57 in stock
More BZY85C8V2 TELEFUNKEN
Zener Diode 5% 8,2V 0,4W
129 in stock