BZX84C13-7 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More BZX84C13-7 DIODES
SOT-23
12000 in stock
More BZX84C13-7 DI
DI - BZX84C13-7
118 in stock
More BZX84C13-7 VISHAY
2650 in stock
More BZX84C13-7 LITEON
13V 300MW SOT-23
3000 in stock
More BZX84C13-7 DIODES INC
DIO
69000 in stock
More BZX84C13-7 OEM
198 in stock
More BZX84C13-7 LITE ON OPTOELECTRONICS
191 in stock
More BZX84C137
320 in stock
More BZX84C13-7 DIODES
Original,SOT23-3
57556 in stock