BZX84C12-GS08 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More BZX84C12GS08 VISHAY
Stock Europe - ROHS:NO
10680 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZX84C12GS08
epcos
8645 in stock
More BZX84C12-GS08 DALE
12V 300MW SOT-23
5674 in stock
More BZX84C12-GS08 VISHAY
SOT-23
6989 in stock
More BZX84C12GS08 NXP
1676 in stock
More BZX84C12-GS08
VISHAY
More BZX84C12-GS08 VISHAY
CA4
15000 in stock
More BZX84C12-GS08 VISHAY
SOT-23
243000 in stock
More BZX84C12-GS08 VISHAY
100 in stock
More BZX84C12-GS08 VISHAY
7544 in stock