BZX84B30-V stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More BZX84B30V VISHAY
37968 in stock
More BZX84B30-V VISHAY
ZENER, 0.35W, 2%
30,000 in stock
More BZX84B30-V DIV
27000 in stock
Similar Parts of BZX84B30-V
BZX84B30-V-GS08
14 suppliers
286239 in stock