BZX79-C20-113 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More BZX79-C20,113 NXP SEMICONDUCTOR
45123 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
20 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 5618920812
More BZX79-C20,113 NXP
52400 in stock
More BZX79C20113 NXP
11968 in stock
More BZX79-C20,113 PHILIPS
237000 in stock
More BZX79-C20,113 NXP
30000 in stock
More BZX79-C20,113 PHS
RoHs Compliant
9200 in stock
More BZX79C20,113 NXP
CA3
40000 in stock
More BZX79-C20.113 NXP
Original,DO-35
58240 in stock
More BZX79-C20,113
56 in stock