BTB16-600 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More BTB16-600 ST
TO-220
50000 in stock
More BTB16-600 PH
stock
10000 in stock
More BTB16-600 STMICROELECTRONICS
TRIAC 16A 600V TO220 NON-ISOLATED
50 in stock
Similar Parts of BTB16-600
BTB16-600A
2 suppliers
26500 in stock
BTB16-600AW
5 suppliers
371634 in stock
BTB16-600B
82 suppliers
BTB16-600B/BW700SW
4 suppliers
156536 in stock
BTB16-600B/C
2 suppliers
17000 in stock
BTB16-600BR
1454 in stock
BTB16-600BRG
62 suppliers
BTB16-600BRG-PBF
4 suppliers
10474 in stock
BTB16-600B-ST
3 suppliers
300 in stock