BT138-600 Bi-Directional Triode Thyristor stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More BT138-600 NXP
4000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BT138600 PH
IN STOCK! vpe: 50/tube/to220
1850 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BT138-600 PHIL
TO-220
9000 in stock
More BT138-600 NXP
15200 in stock
More BT138-600 PHIL
STOCK
60 in stock
More BT138-600 PHILIPS
251 in stock
More BT138-600 NXP
NXP - BT138-600
484 in stock
More BT138-600 PHILIP
600V 12A TO-220
31 in stock
More BT138600 NXP
100 in stock
More BT138-600
3400 in stock
Similar Parts of BT138-600
BT138-600-127
49 suppliers
521948 in stock
BT138-600/B
9 suppliers
53309 in stock
BT138-600/B-PBF
5 suppliers
69233 in stock
BT138-600C
6 suppliers
87727 in stock
BT138-600D
11 suppliers
258165 in stock
BT138-600D-127
3 suppliers
157685 in stock
BT138-600D/E/F/G
3 suppliers
165395 in stock
BT138-600E
158 suppliers
BT138-600E-127
57 suppliers
BT138-600E/800E
41000 in stock