BFC237341475 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More BFC237341475 VISHAY
Oem/2 days to me,Polyester Film Capacitors 4.7uF 10% 250volt
700 in stock
More BFC237341475 VISHAY
2,000
50 in stock
More BFC237341475 VISHAY
new and original
17987 in stock
More BFC237341475 VISHAY
500 in stock
More BFC237341475
575 in stock