BF014E0102JDA Capacitor, Poly 1 nF 100 V Radial stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More BF014E0102JDA TPC/HILTON
7500 in stock
More BF014E0102JDA
50300 in stock
More BF014E0102JDA TPC
Capacitor, Poly 1 nF 100 V Radial
7500 in stock
More BF014E0102JDA THOM
2500 in stock
More BF014E0102JDA
TPC
7500 in stock