BAS70-05-V stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More BAS7005V VISAHY
NEW&ORIGINAL
57 in stock
More BAS70-05-V VISHAY
70V, 200mA, common cathode
30,000 in stock
More BAS70-05-V VISHAY
SCHOTTKY,GENERAL PURPOSE,COMMON CATHODE
428 in stock