B82477P4223M stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More B82477P4223M EPCOS
21700 in stock
More B82477P4223M TDK-EPC
SMT-INDUCTOR 12x12 22UH 4.15A
21700 in stock
More B82477P4223M EPC
RoHs Compliant
22400 in stock
Similar Parts of B82477P4223M
B82477P4223M000
7 suppliers
106611 in stock