B380C1500ROUND stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More B380C3700/2200A-bridge-3.7A./800V. DIOTEC
1099 in stock
More B380C1500SI AEG
Round/Cut,Bridge Rectifier 380V 1500mA
91 in stock
More B380 C230
2115
50 in stock
More B380C37002200Aww+
980 in stock