B20J80KE stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More B20J8KO OHMI
Fac-new OEM CALIF HIPUSA
192 in stock
More B20J900 OHMITE
RES,900 OHM,20WATT,WIREWOUND,5%
16 in stock
More B20K
Trimmer / Potis:
59 in stock
More B20J8K0 OHMITE
RES 8K 20W 5% WW HOLLOW W/LEAD
21 in stock
More B20K
SMD
844 in stock