B133XTN01.0 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More B133XTN01.0
LCD 13.3? new Lenovo U310 LCD+TOUCH 14MTSC
1960 in stock
More B133XTN01.0 AUOPT
43 in stock
More B133XTN01.0 AUO
13.3" LED, slim type WXGA (1366*768) 40 pin Glare
845 in stock