AT27BV010-90JC stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More AT27BV010-90JC ATMEL
228 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More AT27BV010-90JC ATMEL
Original,32-PLCC
57850 in stock
More AT27BV010-90JC ATMEL
PLCC-32
4500 in stock
More AT27BV010-90JC ATMEL
32-PLCC
5000 in stock
More AT27BV010-90JC ATMEL
PLCC,1M
100 in stock
More AT27BV010-90JC
1 Meg (128Kx8) CMOS EPROM 2.7V 90nS OTP
50 in stock
More AT27BV010-90JC ATMEL
DIP
2650 in stock