APT30D100BCA ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODES stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More APT30D100BCA APT
50 in stock
More APT30D100BCA APT
MODULE
150 in stock
More APT30D100BCA
2000 in stock
More APT30D100BCA FUJI
MODULE DC
50 in stock
More APT30D100BCA
APT
15000 in stock
More APT30D100BCA
MODULE DC,FUJI
50 in stock
More APT30D100BCA APT MICROSEMI
In stock,PB-FREE,TO-247 [B]
45000 in stock
More APT30D100BCA
30 in stock
Similar Parts of APT30D100BCA
APT30D100BCAG
4 suppliers
107960 in stock